Filter vlastností

Kategórie

Kategórie

Cena

Cena

  • 3,00 € - 64,00 €

Bio menu boxy, krabičky

Ekologické menu boxy z cukrovej trstiny sú odolné voči vode a tukom.  Sú odolné voči premasteniu, vhodné na krátky ohrev v mikrovlnnej rúre. Menu boxy, krabičky sú biologicky odbúrateľné v závislosti od prostredia. V prípade dobrých podmienok sa rozložia počas desiatich týždňov.

Ekologické krabičky zo 100% celulózy, potiahnuté PLA fóliou (rastlinné biomasy). Sú odolné, pevné, v ruke nepália. Krabičky na hamburger, hranolky, kebab, pukance, hod dog, langoše a pod.

Podkategórie

  • Ekologické obaly na polievky a hotové jedlá. Vhodné pre donášky, aj rýchle občerstvenia. Menu boxy, food boxy, burgerboxy šetrné k prírode. Menu boxy sú vyrobené z cukrovej trstiny, sú vhodné na studené aj horúce nápoje, vhodné pre všetky donáškové služby.

    Cukrová trstina - pestuje sa pre výrobu cukru. Zo zvyškov stebiel trávy sa vyrába obalový materiál ako je lepenka, papier, ekologické obalové potravinové obaly.

    V ponuke nájdete taniere z cukrovej trstiny, misky, kelímky, menu boxy, vaničky.

    Ukážka: https://youtu.be/TjiiMgdVx2A

  • Papierové obaly vyrobené z čistých vlákien. Lepenka je vyrobená z obnoviteľných lesných porastov, je biologicky rozložiteľná, po použití kompostovateľná. Kartón pochádza zo smrekových lesov s certifikátom FSC.Certifikát FSC značí obaly, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne zodpovedne.

Aktívne filtre