Kategórie

Poháre papierové Počet produktov v kategórii: 41

Papierové poháre na  studené aj horúce nápoje, vhodné na jednorazové použitie. Biele poháre vhodné na potlač vlastným logom.

Rozdiel medzi papierovými pohármi a ekologickými papierovými pohármi sú vo fólií (proti presákaniu), ktorou sú poháre potiahnuté. Ekologické poháre majú PLA fóliu (bioplast, ľahko rozložiteľná biomasa).

Podkategórie

 • séria BIO

  Poháre ekologické, kompostovateľné. Vhodné na horúce nápoje, sú  pevné a stabilné. Poháre sú vyrobené z celulózy (ECO papier), potiahnuté fóliou PLA (bioplast).

 • séria Biele

  Papierové poháre biele To Go. Možná potlač vlastným logom. Dostupné objemy 100 ml; 150ml; 180ml; 200ml; 300ml; 400ml; 500ml. V prípade potreby je možné objednať viečko, pozri príslušenstvo. Poháre sú vhodné na potlač. Tieto papierové poháre nie sú ekologické, nemajú fóliu proti pretečeniu z PLA materiálu (biomasy). V prípade potreby ekologických pohárov prosím pozrite do zložky BIO/EKO.

 • séria Kraft

  Kraftové papierové poháre. Kraft je papier,lepenka vyrobená z buničiny, je elastický a vysoko odolný proti roztrhnutiu, určený pre manipuláciu s vysokými nárokmi na pevnosť a odolnosť.  

 • séria Green Leaf

  Papierové poháre s potlačou Green Leaf.

 • séria To Go

  Papierové poháre s potlačou TO GO.  Dostupné objemy 100ml; 150ml; 180ml; 200ml; 300ml. V prípade potreby je možné objednať viečko, pozri príslušenstvo.

 • séria Drink

  Papierové poháre To Go. Praktické papierové poháre s potlačou Coffee, Drink, machiato, caffe latte, cappucino, espresso, caramel machiato, ristreto, americano.

 • séria Love

  Papierové poháre To Go s potlačou I love you. Dostupné objemy 100ml; 200ml; 300ml. V prípade potreby je možné objednať viečko, pozri príslušenstvo.

 • séria ZIMA - VIANOCE

  Papierové poháre to go s rôznou témou potlače (vianočný motív, motív sladkého pečiva a pod. V prípade potreby je možné objednať viečko, pozri príslušenstvo.

 • séria Enjoy

  Papierový dvojplášťový prenosný pohár s potlačou Enjoy na rôzny nápoj, vhodný do mesta, auta, na cesty. V balení je farebný mix. Pohár nieje možné objednať len v jednej farbe.  Dostupné objemy 200ml; 300ml. V prípade potreby je možné objednať viečko, pozri príslušenstvo.

 • Podložky na poháre

  Podložky na poháre

Zobrazených 1 - 12 z 41 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 41 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop