Filter vlastností

Cena

Cena

  • 0,00 € - 16,00 €

Rukavice potravinárske, lekárske

Ochranné rukavice klasické, odporúčané pre všetkých používateľov , ktorí prichádzajú do  kontkatu s chemikáliami, dezinfekčnými prostriedkami, mastnými nečistotami, saponátmi. Môžu byť použité v potravinárskom priemysle pre všetky druhy potravín. Všetky rukavice spĺňajú najvyššiu úroveň kvality a bezpečnosti, sú v súlade so všetkými európskymi normami. V našej ponuke nájdete rukavice z materiálov, ako sú nitril (, latex (prírodný produkt získaný z gumovníkov ), vinyl.

Klasické rukavice  - domáce latexové rukavice, flokované (zarážka) na vnútornej strane pre ľahšiu absorbciu potu. Sú anatomicky tvarované, majú celotvárový povrch pre ľahké uchopenie, aj keď je rukavica mokrá.

Nitrilové chirurgické rukavice - syntetické rukavice bez prachu. Pri práci s cytostatikami, potravinárskym priemyslom, kaderníctvom, kozmetológiou, tetovacími salónmi, v laboratóriách, farmaceutických firmách,, nemocniciach, ambulanciách. Je to syntetický materiál minerálnych olejov. Nespôsobuje žiadne alergické reakcie, čo je najväčšia výhoda rukavíc.Odporúčajú sa všetkým používateľom, ktorí prichádzajú do styku s potencionálne infekčným materiálom. Sú perfektnou ochranou proti vírusom a krvou prenášaným patogénom. Sú vhodné pre ľudí alergických na latex. Používajú sa aj v potravinárskom priemysle. Rukavice majú mikrotexturovanie pre lepšiu priľnavosť. Majú najväčšiu odolnosť proti chemikáliám. Pružnosť je nižšia ako pri latexe, avšak práve preto je max. odolný proti pretrhnutiu.

Latexové chirurgické rukavice - odporúčané pre laboratória, farmaceutikcé služby, nemocnice, potravinársky priemysel, kaderníctva, kozmetiky, tetovacie salóny. Neprítomnosť tiomočoviny, tiuramov a tiazolov v rukaviciach znižuje riziko alergií. Majú nízky obsah latexových proteínov. Sú veľmi jemné, elastické a mäkké. Umožňujú dobrú citlivosť hmatu.

Vinylové chirurgické rukavice - syntetický materiál, majú hladký povrch Oproti nitrilu a latexu sú menej odolné proti pretrhnutiu. Využívajú sa v potravinárstve, farmaceutike, kaderníctvach, tetérskych štúdiách.

Pudrované a nepúdrované rukavice - Pudrované sa ľahšie navliekajú. Nepúdrované sú bezprašné, najbežnejšie v potravinárskom priemysle a zdravotníctve

Rukavice potravinárske, lekárske

Aktívne filtre