Filter vlastností

Kategórie

Kategórie

Cena

Cena

 • 0,00 € - 105,00 €

Plastové jednorázové potravinové obaly.

Plastové jednorazové potravinové obaly pre rýchle občerstvenia, bufety a  reštaurácie.

Plastové jednorázové potravinové obaly.

Podkategórie

 • Plastové poháre jednorazové. Vhodné na smoothie s otvorom, bez otvoru, s rovným alebo vypuklým viečkom. Viečko potrebné doobjednať. Poháre vhodné na studené nápoje(PS), teplé nápoje (PP), PET tvrdené plastové poháre, kryštálové poháre na víno, šampanské, poldecáky.

 • Termo jednorázové misky z penového polystyrénu vhodné pre donáškové služby, reštaurácie, rýchle občerstvenie.

  Jednorázové plastové vaničky a kelímky. Vhodné na šaláty, nátierky, ovocie ale aj na technické použitie.

  Plastové misky s integrovaným viečkom na šalát, ovocie, zeleninu. Okrúhle, hranaté.

  Plastové misky bez integrovaného viečka na šalát, ovocie, zeleninu. Okrúhle, hranaté.

  Misky na šalát

  Misky na guláš

  Misky na hranolky

  Termo misky na polievku

 • Menu jednorázové boxy, ktoré nie sú v zakázaných výrobkoch. Na hlavné jedlá, raňajky, desiate, večere, občerstvenia. Krabice z penového polystyrénu jednorázové. Krabice s viečkom na prenos jedla. Menu box jednodielny, dvojdielny, trojdielny, na hamburger. Jednorázové obaly na jedlo.

  Skladovanie xps výrobkov - tovar nesmie byť vystavený zdroju sálavého tepla alebo priamemu slnečnému žiareniu. Tovar je potrebné skladovať v miestach, kde je zabezpečená dostatočná cirkulácia vzduchu.

 • Plastové krabičky PET/OPS. Jednorázové krabičky transparentné s integrovaným viečkom na koláče, svadobné zákusky, torty. Nechajte vyniknúť Vaše koláče ;).

 • Plastové vedrá s viečkom biele aj transparentné. Na kyslú kapustu, šaláty, sušené ovocie, zeleninu, horúce polievky, krmivá, horúcu masť. Vedierka sú vhodné aj na priesady pre záhradkárov. Vhodné použiť na horúce aj studené potraviny. Viečka sú súčasťou vedra.

  1l vedro - do vrchu 1200ml,

  3l vedro - do vrchu 3350ml,

  5l vedro - do vrchu 5500ml

 • Plastové, papierové, kraftové, jedlé slamky.

 • Drevené príbory - sú vyrobené z prírodných a ekologických materiálov. Po použití sú recyklovateľné v komposte bez nežiadúcich dopadov na prírodu.

  Príbory z CPLA - na rozdiel od klasických plastových materiálov (vyrábaných z ropy)  je tento bioplast vyrobený z rastlinných biomas (obilniny, kukurica). Je ekologickou alternatívou k štandardným plastovým príborom.

  Miešadlá drevené, plastové, napichovadlá na hranolky, lyžičky na zmrzlinu

 • Zatavovacie vaničky, misky jnepredelené, predelené. Vhodné na studené aj horúce nápoje od -20°C do 100°C. Sú vhodné aj na ohrev v mikrovlnnej rúre. Balenie 400´ks.

 • Vrecia na odpad, mikroténové sáčky a tašky, odpadové vrecia, jednorázové sáčky, tašky s uškom, veľké a malé, igelitové tašky. Veľký výber sáčkov - vyťahovacie, trhacie, rolované. Vrecia na odpad do odpadových košov, recykláciu.

 • Potravinárske kuchynské fólie sú vhodné na balenie potravín, uskladnenie jedla v chladničke, mrazenie potravín.

  Technické fólie sú vhodné pri sťahovaní.

  Fólie, náhradné rolky do vakuovačky sú z materiálov PE/PA.

  PE - Polyetylénové fólie (PE fólia) - ich výroba spočíva v granulovanom polyetyléne. Polyetylén je najpoužívanejší  polymer (vysokomolekulárna látka), termoplast na svete. Má výbornú chemickú odolnosť, je fyziologicky nezávadný.

  PA - Polyamyd (PA fólia) je vysoko pevný technický plast.

 • Ochranné rukavice klasické, odporúčané pre všetkých používateľov , ktorí prichádzajú do  kontkatu s chemikáliami, dezinfekčnými prostriedkami, mastnými nečistotami, saponátmi. Môžu byť použité v potravinárskom priemysle pre všetky druhy potravín. Všetky rukavice spĺňajú najvyššiu úroveň kvality a bezpečnosti, sú v súlade so všetkými európskymi normami. V našej ponuke nájdete rukavice z materiálov, ako sú nitril (, latex (prírodný produkt získaný z gumovníkov ), vinyl.

  Klasické rukavice  - domáce latexové rukavice, flokované (zarážka) na vnútornej strane pre ľahšiu absorbciu potu. Sú anatomicky tvarované, majú celotvárový povrch pre ľahké uchopenie, aj keď je rukavica mokrá.

  Nitrilové chirurgické rukavice - syntetické rukavice bez prachu. Pri práci s cytostatikami, potravinárskym priemyslom, kaderníctvom, kozmetológiou, tetovacími salónmi, v laboratóriách, farmaceutických firmách,, nemocniciach, ambulanciách. Je to syntetický materiál minerálnych olejov. Nespôsobuje žiadne alergické reakcie, čo je najväčšia výhoda rukavíc.Odporúčajú sa všetkým používateľom, ktorí prichádzajú do styku s potencionálne infekčným materiálom. Sú perfektnou ochranou proti vírusom a krvou prenášaným patogénom. Sú vhodné pre ľudí alergických na latex. Používajú sa aj v potravinárskom priemysle. Rukavice majú mikrotexturovanie pre lepšiu priľnavosť. Majú najväčšiu odolnosť proti chemikáliám. Pružnosť je nižšia ako pri latexe, avšak práve preto je max. odolný proti pretrhnutiu.

  Latexové chirurgické rukavice - odporúčané pre laboratória, farmaceutikcé služby, nemocnice, potravinársky priemysel, kaderníctva, kozmetiky, tetovacie salóny. Neprítomnosť tiomočoviny, tiuramov a tiazolov v rukaviciach znižuje riziko alergií. Majú nízky obsah latexových proteínov. Sú veľmi jemné, elastické a mäkké. Umožňujú dobrú citlivosť hmatu.

  Vinylové chirurgické rukavice - syntetický materiál, majú hladký povrch Oproti nitrilu a latexu sú menej odolné proti pretrhnutiu. Využívajú sa v potravinárstve, farmaceutike, kaderníctvach, tetérskych štúdiách.

  Pudrované a nepúdrované rukavice - Pudrované sa ľahšie navliekajú. Nepúdrované sú bezprašné, najbežnejšie v potravinárskom priemysle a zdravotníctve

 • Alobal vhodný na pečenie, zakrývanie potravín v rúre, grilovanie.

 • Plastové viečka na misky, poháre, šaláty, vaničky, kelímky. Doplnkový tovar, vhodný aj na poháre TO GO. Praktické, lacné a výhodné riešenie gastro výrobkov.

Aktívne filtre