Kategórie

Misky z celulózy Počet produktov v kategórii: 4

Ekologické papierové misky vyrobené z celulózy, ktorá musí spĺňať vysoké štandardy kvality, t.j. na obaly pre horúce jedlá, mastné jedlá. Vyznačuje sa dlhšou životnosťou, obaly z tohto materiálu nepretekajú, nepremasťujú sa, sú vysoko kvalitné. Vhodné na akékoľvek horúce alebo studené jedlá, polievky, guláš. V prípade potreby je možné dokúpiť viečko a využiť misky na donášku.

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
 • 4,32 € s DPH Na objednávku, opýtajte sa na termín dodania.

  Pevná kompostovateľná a recyklovateľná miska na polievku, v objeme  470ml do vrchu. Vyrobená z celulózy. Tepelne odolný materiál, ktorý v ruke nepáli. Vhodná na studené aj horúce jedlá. Ekologická miska, ktorá sa vyznačuje svojou pevnosťou a odolnosťou. V prípade dokúpenia viečka (kód 2019101) vhodná na použitie pre donáškové služby. Priemer 9,8 - 10cm. 

  4,32 € s DPH
  3,60 € bez DPH
  Na objednávku, opýtajte sa na termín dodania.
 • 3,60 € s DPH Informujte sa prosím o dobe dodania

  Pevné kompostovateľné a recyklovateľné viečko k miske na polievku 470ml, 350ml, 230ml. Vyrobené z celulózy. Tepelne odolný materiál, ktorý v ruke nepáli. Vyznačuje sa svojou pevnosťou a odolnosťou. Viečko patrí k ekologickej miske na polievku, vyrobenej z celulózy kód 2019100.

  3,60 € s DPH
  3,00 € bez DPH
  Informujte sa prosím o dobe dodania
 • 3,60 € s DPH Na objednávku, opýtajte sa na termín dodania.

  Pevná kompostovateľná a recyklovateľná miska na polievku, v objeme  350ml do vrchu. Vyrobená z celulózy. Tepelne odolný materiál, ktorý v ruke nepáli. Vhodná na studené aj horúce jedlá. Ekologická miska, ktorá sa vyznačuje svojou pevnosťou a odolnosťou. V prípade dokúpenia viečka (kód 2019101) vhodná na použitie pre donáškové služby. Priemer vrch 9,8cm,...

  3,60 € s DPH
  3,00 € bez DPH
  Na objednávku, opýtajte sa na termín dodania.
 • 3,36 € s DPH Na objednávku, opýtajte sa na termín dodania.

  Pevná kompostovateľná a recyklovateľná miska na polievku, v objeme  230ml do vrchu. Vyrobená z celulózy. Tepelne odolný materiál, ktorý v ruke nepáli. Vhodná na studené aj horúce jedlá. Ekologická miska, ktorá sa vyznačuje svojou pevnosťou a odolnosťou. V prípade dokúpenia viečka (kód 2019101) vhodná na použitie pre donáškové služby. Priemer vrch 9,8cm,...

  3,36 € s DPH
  2,80 € bez DPH
  Na objednávku, opýtajte sa na termín dodania.
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop