Kategórie

Poháre Počet produktov v kategórii: 14

Papierové poháre vhodné na jednorazové použitie. Biele poháre vhodné na potlač vlastným logom.

Plastové poháre jednorazové, vhodné na smoothie s rovným alebo vypuklým viečkom, s otvorm alebo bez otvoru. Viečko potrebné doobjednať. Poháre vhodné na studené nápoje(PS), teplé nápoje (PP), PET tvrdené plastové poháre, kryštálové poháre na víno, šampanské, poldecáky.

Papier = BIO? Nie. Rozdiel medzi papierovými pohármi a ekologickými papierovými pohármi sú vo fólií (proti presákaniu), ktorou sú poháre potiahnuté. Ekologické poháre majú PLA fóliu (bioplast, ľahko rozložiteľná biomasa).

Podkategórie

  • Poháre papierové

    Papierové poháre na  studené aj horúce nápoje, vhodné na jednorazové použitie. Biele poháre vhodné na potlač vlastným logom.

    Rozdiel medzi papierovými pohármi a ekologickými papierovými pohármi sú vo fólií (proti presákaniu), ktorou sú poháre potiahnuté. Ekologické poháre majú PLA fóliu (bioplast, ľahko rozložiteľná biomasa).

  • Poháre plastové

    Plastové poháre jednorazové. Vhodné na smoothie s otvorom, bez otvoru, s rovným alebo vypuklým viečkom. Viečko potrebné doobjednať. Poháre vhodné na studené nápoje(PS), teplé nápoje (PP), PET tvrdené plastové poháre, kryštálové poháre na víno, šampanské, poldecáky.

Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop