Kategórie

Misky, vaničky - hranaté, okrúhle, termo Počet produktov v kategórii: 21

Hranaté misky, okrúhle misky, termo misky, misky z penového polystyrénu. Vhodné pre donáškové služby, reštaurácie, rýchle občerstvenie. Využívajú sa na šaláty, nátierky, ovocie ale aj na technické použitie.

Podkategórie

 • Misky hranaté

  Misky hranaté - na potraviny, taktiež na technické použitie. Vhodné pri uskladňovaní ovocia a zeleniny, do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry. Ľahko skladné krabičky, vhodné aj pre donáškové služby. Viečko je potrebné doobjednať v časti "príslušenstvo".

 • Misky okrúhle

  Misky okrúhle - na potraviny, aj na technické použitie. Vhodné pri uskladňovaní ovocia a zeleniny, do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry. Ľahko skladné, krabičky, vhodné pre donáškové služby, bufety, rýchle občerstvenia. Viečko je potrebné doobjednať v časti "príslušenstvo".

 • Termo miska

  Termo miska je extra pevná miska vhodná na prenos polievky. Viečko pevne drží a nepreteká. Vhodné pre donáškové služby, reštaurácie, taktiež v domácnosti na  na uskladnenie potravín v chladničke, mrazničke a komore. Viečko je potrebné objednať samostatne v časti "príslušenstvo".

 • Viečka k miskám

  Viečka na hranaté, okrúhle a termo misky.

Zobrazených 1 - 12 z 21 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 21 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop